
Κηροπήγιο (Φ10x10) Edelman 1177573
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο με μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί σε μαύρο και λευκό χρώμα με καρό σχέδιο. Διαθέτει θέση για 1 μικρό κερί ή ρεσώ. Ιδανικό για να διακοσμήσει όλους τους χώρους του σπιτιού σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στον χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.43 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί


Γυαλί


Ξύλο

Εσωτερικού χώρου, για μεγάλα κεριά
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί




Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί




Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 5
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα