
Σετ Σακούλες Αποθήκευσης Κενού Αέρος 2τμχ (80x60) Homely 03-0868
60×80×20 εκ, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 10×10×10 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 24,43 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης της εταιρείας Espiel σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από συνθετικό δέρμα. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ένα ράφι, ντουλάπι, στο μπάνιο, στην κρεβατοκάμαρα ή όπου αλλού θελήσετε. Ιδανικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στον χώρο.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Υψος: | 10 εκ |
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Δερματίνη |
| Κατασκευαστής | Espiel |

60×80×20 εκ, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
10×31×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα
3×15×15 εκ, με καπάκι, μέταλο
Σε απόθεμα

46×24×4 εκ, χωρίς καπάκι, ρατάν
Σε απόθεμα
9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λευκά είδη

Ρατάν

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
11×30×15 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη
Σε απόθεμα
39×34×7 εκ, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
30×25×15 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
55×38×22 εκ, με καπάκι, χαρτί
Σε απόθεμα
Με καπάκι
Σε απόθεμα
Με καπάκι

1×45×11 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα

17×62×38 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
10×31×31 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
Με καπάκι
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, λευκά είδη

19×41×32 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα