
Κουτί Αποθήκευσης (31x20x11.5) A-S Crate Beige 205857H
12×31×20 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 15×40×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ανακυκλωμένο πολυπροπυλένιο σε μπεζ χρώμα. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Είναι στοιβαζόμενο και αναδιπλούμενο για να αποθηκεύεται όταν δεν χρησιμοποιείται. Ιδανικό κουτί για να κρατήσει οργανωμένα τα μικροαντικείμενα, τα περιοδικά, τα παιχνίδια του παιδιού σας και ότι άλλο φανταστείτε, διακοσμώντας παράλληλα το χώρο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υψος: | 15 εκ |
| Ιδιότητες | Στοιβαζόμενο |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 40 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.52 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

12×31×20 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
15×42×30 εκ, στοιβαζόμενο, πλαστικό
Σε απόθεμα


17×26×19 εκ, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
17×37×26 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διάμετρος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα




Ξύλο
Σε απόθεμα

24×60×40 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα

6×20×17 εκ, χωρίς καπάκι, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι, πλαστικό
Σε απόθεμα

2×30×30 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα