
Κουρτίνα Παραθύρου (200x150) Με Τρουκς Whitegg K0112-5
200×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×26 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 11,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα παραθύρου σε ροζ χρώμα με διακριτικό φλοράλ σχέδιο και εκρού λεπτομέρειες της εταιρείας Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester με υφή λινού και έχει τρέσα για εύκολη τοποθέτηση σε σιδηρόδρομο. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Μοτίβα | Λουλουδάτο |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

200×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ, συσκότισης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


Μονόχρωμος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Συσκότισης



Μοντέρνο


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, συσκότισης

Λινό

45×26 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα