
Κουρτίνα Συσκότισης (135x240) Με Τρουκς L-C Occult Sage 1611735
Συσκότισης
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 27×26 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 27,78 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε μπεζ χρώμα με διακριτικό φλοράλ σχέδιο και εκρού λεπτομέρειες της εταιρείας Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester με υφή λινού και έχει τρέσα για εύκολη τοποθέτηση σε σιδηρόδρομο. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο.
| Πλάτος: | 27 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Μοτίβα | Λουλουδάτο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

Συσκότισης
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
42×27 εκ, μοντέρνο, συσκότισης
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
46×27 εκ
Σε απόθεμα
140×27 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×2 εκ
Σε απόθεμα
140×26 εκ, πολυεστέρας, λινό
Σε απόθεμα

42×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα


13×26 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
45×6 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα




152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα