
Κουρτίνα Παραθύρου (200x150) Με Τρουκς Whitegg K0112-7
200×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 27×26 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 29,76 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε πετρόλ χρώμα με διακριτικό φλοράλ σχέδιο και εκρού λεπτομέρειες της εταιρείας Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester με υφή λινού και έχει τρουκς για εύκολη τοποθέτηση σε κουρτινόξυλο. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο.
| Πλάτος: | 27 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Μοτίβα | Λουλουδάτο |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

200×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα


27×5 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σατέν
Σε απόθεμα
200×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα


Βαμβάκι, συσκότισης, λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Συσκότισης

45×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό

46×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα


Μοντέρνο

Λινό

Μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα