
Κουρτίνα (270x280) Με Τρέσα Whitegg K0112-3
27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 270×26 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 29,76 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε ανοιχτό μπεζ χρώμα με διακριτικό φλοράλ σχέδιο και εκρού λεπτομέρειες της εταιρείας Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester με υφή λινού και έχει τρουκς για εύκολη τοποθέτηση σε κουρτινόξυλο. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο.
| Πλάτος: | 270 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Μοτίβα | Λουλουδάτο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
200×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Συσκότισης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×26 εκ, συσκότισης
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Συσκότισης

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
Μονόχρωμος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Συσκότισης
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σατέν
Σε απόθεμα
Λινό



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα