
Κουρτίνα (270x280) Με Τρουκς Whitegg K0112-7
27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 200×26 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 13,89 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα παραθύρου σε ανθρακί χρώμα με διακριτικό φλοράλ σχέδιο και εκρού λεπτομέρειες της εταιρείας Whitegg. Είναι κατασκευασμένη από 100% polyester με υφή λινού και έχει τρουκς για εύκολη τοποθέτηση σε κουρτινόξυλο. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο.
| Πλάτος: | 200 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Μοτίβα | Λουλουδάτο |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Σε απόθεμα
27×5 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα

Λινό

46×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, συσκότισης, λινό

27×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
45×27 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι

Βαμβάκι, λινό
Σε απόθεμα
46×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Σατέν
Σε απόθεμα
43×28 εκ
Σε απόθεμα


Λινό

Λινό

Πολυεστέρας, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα