
Κουρτίνα από προπλυμένο λινό με καψούλια, Private
Λινό
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 38×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μέτριας σκίασης κατάλληλη για όλους τους χώρους του σπιτιού. Το ύφασμά της είναι από 100% βαμβάκι σε μπεζ χρώμα με macrame σχέδιο και κρόσσια. Διαθέτει 8 ενσωματωμένα τρουκς διαμέτρου 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμα είναι μέτριας σκίασης που επιτρέπει να περάσει στον χώρο αρκετό φως. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας για να δώσετε boho ύφος στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.17 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Λινό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Συσκότισης
Σε απόθεμα


Λινό


Λινό
Σε απόθεμα
Συσκότισης, λινό
Σε απόθεμα
27×42 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα


27×43 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό

Λινό


26×5 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

Λινό

28×43 εκ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Λινό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Κλασικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα