
Κουρτίνα (270x280) Με Τρέσα Whitegg K066 14- Light Grey
45×6 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×6 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε βεραμάν απόχρωση της εταιρείας Whitegg. Κατασκευασμένη από 100% polyester και τρέσα για τοποθέτηση σε σιδηρόδρομο. Το ύφασμα είναι μέτριας σκίασης.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 6 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 6 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Βεραμάν |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×6 εκ
Σε απόθεμα
45×6 εκ
Σε απόθεμα
45×6 εκ
Σε απόθεμα
45×6 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

32×42 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό

Μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό

42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα
32×43 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό


40×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Συσκότισης, σατέν
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό

46×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα