
Κουρτίνα (270x280) Με Τρέσα Whitegg K066 10- Gold Olive
45×6 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×6 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε ανοιχτό γκρι χρώμα της εταιρείας Whitegg. Κατασκευασμένη από ύφασμα 100% polyester και τρέσα για τοποθέτηση σε σιδηρόδρομο. Το ύφασμα είναι μέτριας σκίασης.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 6 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 6 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

45×6 εκ
Σε απόθεμα
45×6 εκ
Σε απόθεμα
45×6 εκ
Σε απόθεμα
45×6 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό

32×42 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό

42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

Λινό


Βαμβάκι, λινό

42×27 εκ
Σε απόθεμα

27×26 εκ, πολυεστέρας, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
46×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
32×43 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
200×26 εκ, πολυεστέρας, λουλουδάτος
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, σατέν
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

42×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα

42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα