
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Ondine Noir 1612873
Μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 27×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε εκρού χρώμα με κεντητές λεπτομέρειες της εταιρείας Whitegg. Το ύφασμά της είναι chenille από 100% polyester και έχει τρέσα για εύκολη τοποθέτηση σε σιδηρόδρομο. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει στο φως να περνάει στον χώρο.
| Πλάτος: | 27 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Μοτίβα | Μονόχρωμο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

Μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
46×27 εκ
Σε απόθεμα
32×42 εκ
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

140×26 εκ, πολυεστέρας, μονόχρωμος
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μονόχρωμος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα

44×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό

Λινό

42×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα