
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Everest 1612855
42×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 46×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε ανοιχτό μπεζ χρώμα, κατασκευασμένη από 100% polyester. Διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Το ύφασμά της είναι υψηλής σκίασης που δεν επιτρέπει πολύ φως να περνάει στον χώρο. Συνδυάστε την με την υπόλοιπη διακόσμησής σας για να δημιουργήσετε το στυλ που πάντα ονειρευόσασταν.
| Πλάτος: | 46 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 46 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 1.12 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

42×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα

28×43 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
46×27 εκ
Σε απόθεμα
28×43 εκ
Σε απόθεμα

Λινό

28×43 εκ
Σε απόθεμα

42×27 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
14×26 εκ, πολυεστέρας, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα

Λινό

Βαμβάκι, λινό

Μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα


Λινό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Λινό

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
