
Ζεύγος Μαξιλαροθήκες (50x70) Rythmos Symbol Zoey White
50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 11,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη με μαύρο φόντο και πολύχρωμο φλοράλ σχέδιο από την εταιρεία Whitegg. Το ύφασμά της έχει σύνθεση από 100% βαμβάκι που την καθιστά ανθεκτική και μαλακή. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στον χώρο σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Μοτίβο | Λουλούδια |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 45 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Whitegg |

50×70 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
38×27 εκ, βαμβάκι, λουλούδια
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×30 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
22×15 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
30×40 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
50×70 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×15 εκ
Σε απόθεμα
Σατέν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


220×240 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα