
Πασχαλινή Μαξιλαροθήκη (45x45) Silk Fashion easter2025-4
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Silk Fashion σε πετρόλ χρώμα με πολύχρωμες λεπτομέρειες και κόκορες στο σχέδιο. Το ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 50% βαμβάκι και 50% πολυεστέρα. Το σχέδιο είναι τυπωμένο με την μέθοδο της ψηφιακής εκτύπωσης για να διατηρεί τα χρώματα έντονα ακόμα και μετά από πολλές πλύσεις. Διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείται η γέμιση. Ιδανικό διακοσμητικό για την Πασχαλινή και ανοιξιάτικη διακόσμηση του χώρου σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα


45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα



45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
40×40 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα