
Πασχαλινή Μαξιλαροθήκη (45x45) Silk Fashion easter2025-2
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×45 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική μαξιλαροθήκη από την εταιρεία Silk Fashion σε πράσινο φόντο και μουσταρδί κόκορα στο σχέδιο. Το ύφασμα είναι κατασκευασμένο από 50% βαμβάκι και 50% πολυεστέρα. Το σχέδιο είναι τυπωμένο με την μέθοδο της ψηφιακής εκτύπωσης για να διατηρεί τα χρώματα έντονα ακόμα και μετά από πολλές πλύσεις. Διαθέτει φερμουάρ για να αφαιρείται η γέμιση. Ιδανικό διακοσμητικό για την Πασχαλινή και ανοιξιάτικη διακόσμηση του χώρου σας.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 45 εκ |
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Ώχρα |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Silk Fashion |

45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

40×40 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα



50×30 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
10×2 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 5 ημέρες
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


45×45 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×45 εκ, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα