
Μαξιλαροθήκη από προπλυμένο βαμβακερό περκάλι, 300 κλωστές, Sabbal
Μοντέρνο, βαμβάκι
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σεντόνι υπέρδιπλο σε μπεζ χρώμα από την εταιρεία Melinen. Η σύνθεσή του είναι jersey 100% βαμβάκι βάρους 150gsm, που το καθιστά ελαστικό, απαλό και δεν χρειάζεται σιδέρωμα. Στο σετ περιλαμβάνονται οι μαξιλαροθήκες φάκελος στο ίδιο χρώμα με το κατωσέντονο.
| Κούμπωμα μαξιλαροθηκών | Με φερμουάρ |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Width | 38 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

Μοντέρνο, βαμβάκι

45×45 εκ, τετράγωνος, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ, μοντέρνο, τετράγωνος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι, σατέν

38×27 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×40 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
58×2 εκ, ορθογώνιος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×50 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


26×18 εκ, ορθογώνιος, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
40×40 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×45 εκ, τετράγωνος, λουλούδια
Σε απόθεμα
50×50 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

20×20 εκ
Σε απόθεμα
45×45 εκ
Σε απόθεμα
20×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με φερμουάρ

45×45 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×50 εκ, τετράγωνος, με φερμουάρ
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
