
STOOL SHADES OLIVE 40X40X40
40×40×40 εκ, με πόδια, στρογγυλό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΔιαστάσεις 40×40×40 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 89 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκαμπό από την εταιρεία Guy Laroche. Διαθέτει ποδαράκια από ξύλο σε φυσική απόχρωση και κάθισμα είναι από 100% βαμβάκι σε πράσινες αποχρώσεις. Χρησιμοποιήστε σκαμπό για να δημιουργήσετε επιπλέον καθίσματα για τους καλεσμένους σας.
| Πλάτος: | 40 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 40 εκ |
| Υψος: | 40 εκ |
| Πόδια | Με πόδια |
|---|---|
| Σχήμα | Στρογγυλό |
| Υποποδια - σκαμπό | Ναί |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 5 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Guy Laroche |

40×40×40 εκ, με πόδια, στρογγυλό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
40×40×40 εκ, με πόδια, στρογγυλό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλό, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα

Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Πλεκτό, Υποποδια - Σκαμπό



Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα




31×31×6 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

150×130 εκ, χωρίς πόδια, διάμετρος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Υποποδια - Σκαμπό

Στρογγυλό, Υποποδια - Σκαμπό





60×25×27 εκ
Σε απόθεμα
Με πόδια

Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σκανδιναβικό, Υποποδια - Σκαμπό

Τετράγωνο, Υποποδια - Σκαμπό, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μέταλο, διάμετρος
Σε απόθεμα