
Σκαμπό Γκρι KARE 42x40x40
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Διαστάσεις 31×31×6 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σκαμπό σε σκούρο γκρι χρώμα που θα προσφέρει ένα έξτρα κάθισμα στο χώρο σας. Είναι κατασκευασμένο από πολυεστερικό ύφασμα, MDF και πολυπροπυλένιο. Στο κάτω μέρος διαθέτει αποθηκευτικό χώρο ιδανικό για να τοποθετήσετε μικροπράγματα. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών. Μέγιστο βάρος αντοχής: 110 κιλά.
| Πλάτος: | 31 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 6 εκ |
| Υψος: | 31 εκ |
| Με αποθηκευτικό χώρο | Ναί |
|---|---|
| Width | 31 cm, 31 cm, 31 cm, 31 cm |
| Depth | 6 cm, 6 cm, 6 cm, 6 cm |
| Height | 31 cm, 31 cm, 31 cm, 31 cm |
| Total weight | 1.77 kg, 1.77 kg, 1.77 kg, 1.77 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

Μοντέρνο, σκανδιναβικό, Υποποδια - Σκαμπό

31×31×6 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, Υποποδια - Σκαμπό


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Παράδοση δωρεάν
Υποποδια - Σκαμπό

Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα


Με αποθηκευτικό χώρο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4

Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα

Ρατάν, πλαστικό, με αποθηκευτικό χώρο

Στρογγυλό

Υποποδια - Σκαμπό



Στρογγυλό, χωρίς πόδια, πλεκτό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Υποποδια - Σκαμπό

Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με αποθηκευτικό χώρο, Υποποδια - Σκαμπό
Σε απόθεμα
Υποποδια - Σκαμπό


Υποποδια - Σκαμπό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3


Υποποδια - Σκαμπό

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα