
Κούπα 480ml Estia Speckle Pop Κίτρινη 07-35433
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 1,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φλυτζάνι εσπρέσο 110ml με κομψό σχεδιασμό και ανάγλυφη επιφάνεια σε λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ποιοτικό κεραμικό υλικό τύπου πορσελάνης το οποίο αποτελεί και μια πιο σύγχρονη, οικολογική εναλλακτική της παραδοσιακής πορσελάνης. Ιδανικό για καφέ, τσάι ή ροφήματα, προσθέτει διακριτική κομψότητα σε κάθε τραπέζι ή στιγμή χαλάρωσης.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Για τσάι, Για καφέ |
| Υλικό | Πορσελάνη, Κεραμικό |
| Μέγεθος | Μικρά έως 250μλ |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 8 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.13 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα