
Φλυτζάνι Espresso 80ml + Πιατάκι Espiel Morgan Black OW2049K6
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 4,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπα 520ml με κομψό σχεδιασμό, ανάγλυφη επιφάνεια και λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από ποιοτικό κεραμικό υλικό τύπου πορσελάνης το οποίο αποτελεί και μια πιο σύγχρονη, οικολογική εναλλακτική της παραδοσιακής πορσελάνης. Ιδανική για καφέ, τσάι ή ροφήματα, προσθέτει διακριτική κομψότητα σε κάθε τραπέζι ή στιγμή χαλάρωσης.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τύπος | Για τσάι, Για καφέ |
| Υλικό | Πορσελάνη, Κεραμικό |
| Μέγεθος | Μεγάλα έως 400μλ και πάνω |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 15 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.42 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα