
Κούπα 450ml Estia Jazz Lines Πράσινο 07-35143
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κούπα για να απολαύσετε το αγαπημένο σας ζεστό ρόφημα. Είναι κατασκευασμένη από πορσελάνη σε λευκό χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Είναι συμβατό με το πλυντήριο πιάτων και μπορεί να καθαριστεί εύκολα χωρίς να παραμένουν υπολείμματα. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα 350ml.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 12 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Σετ, με πιατάκι, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, για καφέ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα