
Κούπα 094/ B-310cc CONICAL - Oriana Ferelli® - 6 ΤΜΧ
Για τσάι, για καφέ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φλυτζάνι για καφέ espresso με τετράγωνο πιατάκι. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη σε λευκό χρώμα. Έχει χωρητικότητα 90ml. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη του σετ για ένα ολοκληρωμένο σερβίτσιο.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Τύπος | Για καφέ |
| Με πιατάκι | Ναί |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για τσάι, για καφέ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, σετ, με πιατάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, πορσελάνη

Σετ, με πιατάκι
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανοξείδωτο ατσάλι, μεγάλα έως 400μλ και πάνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, πορσελάνη

Μοντέρνο, σκανδιναβικός, κεραμικό

Σετ, πορσελάνη



Κεραμικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, με πιατάκι
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Σετ, πορσελάνη


Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Για τσάι, για καφέ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για τσάι, για καφέ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα