
Φλυτζάνι Espresso 100ml Espiel PUC101K6
Μοντέρνο, σετ, με πιατάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φλυτζάνι καφέ 220ml από την εταιρεία Espiel σε λευκό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Ιδανικό για να σερβίρετε καπουτσίνο. Συνδυάστε το με το πιατάκι της σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Με πιατάκι | Ναί |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, σετ, με πιατάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Για τσάι, για καφέ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ, με πιατάκι
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ, πορσελάνη


Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πορσελάνη, ανοξείδωτο ατσάλι, μεγάλα έως 400μλ και πάνω
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σκανδιναβικός, κεραμικό

Σετ, πορσελάνη

Σετ, πορσελάνη

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, πορσελάνη

Σετ, σμάλτο, μικρά έως 250μλ

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα