
Τρίπτυχος Πίνακας Με Κορνίζα (105x50) A-G 693BSE1921
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 70×50 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 67,8 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Espiel σε πράσινες αποχρώσεις με γεωμετρικό σχέδιο. Ο καμβάς είναι κατασκευασμένος από πολυεστερικό υλικό. Η κορνίζα και η πλάτη του πίνακα είναι κατασκευασμένες από ξύλο. Έχει ανάγλυφη επιφάνεια χαρίζοντας όγκο, υφή και μια τρισδιάστατη όψη. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 70 εκ |
| Τύπος | Μονοκόματο |
|---|---|
| Μοτίβο | Αφηρημένα |
| Υλικό | Κανβάς, Ξύλο |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 50 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 70 cm |
| Total weight | 4 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
62×62 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×71 εκ
Σε απόθεμα
72×22 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×71 εκ, vincent van Gogh
Σε απόθεμα
36×70 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
120×80 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
4×51 εκ
Σε απόθεμα
2×25 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
31×31 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο

7×23 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
6×40 εκ
Σε απόθεμα
7×53 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
3×51 εκ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
80×80 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
80×60 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα