
125,12 €
Διαστάσεις 100×100 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 78,4 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πίνακας τοίχου από την εταιρεία Estheti σε μαύρο φόντο με λευκές λεπτομέρειες. Απεικονίζει γυναικεία φιγούρα με λουλούδια και έχει έθνικ αισθητική. Ο καμβάς είναι υφασμάτινος και η πλάτη του πίνακα από ξύλο. Ιδανικός πίνακας για να διακοσμήσει μοναδικά όποιο τοίχο του σπιτιού σας επιθυμείτε. Τοποθετήστε τον σε ένα κενό τοίχο του σπιτιού σας και γεμίστε τον ζωντάνια.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 100 εκ |
| Μοτίβο | Λουλούδια |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 100 cm |
| Depth | 3 cm |
| Height | 100 cm |
| Total weight | 2.17 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |










Λουλούδια
Σε απόθεμα






Λουλούδια
Σε απόθεμα















Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
12×122×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


45×26 εκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα