
Κουρτίνα (140x280) Με Τρουκς Gofis Home Magna Beige 495/06 SS2026
140×26 εκ, πολυεστέρας, μονόχρωμος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 14×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα εσωτερικού χώρου από την εταιρεία Gofis Home σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκευασμένη από γάζα σύνθεσης 100% polyester. Διαθέτει φαρδιά τρέσα 10εκ. που επιτρέπει κρέμασμα με δύο τρόπους: Περνάτε το κουρτινόξυλο απευθείας μέσα από τις τιράντες που δημιουργεί η τρέσα ή βάζετε γαντζάκια για σιδηρόδρομο. Το ύφασμα είναι χαμηλής σκίασης που επιτρέπει άπλετο φως να περάσει μέσα στο δωμάτιο. Διακοσμήστε την σε όποιο χώρο του σπιτιού σας επιθυμείτε και δώστε μία αίσθηση πολυτέλειας.
| Πλάτος: | 14 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Μοτίβα | Μονόχρωμο |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Gofis Home |

140×26 εκ, πολυεστέρας, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
42×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

46×27 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό

40×28 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

28×43 εκ
Σε απόθεμα


Λινό
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό

28×43 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
8×43 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα


Βαμβάκι, λινό


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
