
Κουρτίνα (140x240) Με Τρουκς L-C Kenzy 1612907
Λινό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα σε λευκό χρώμα, με φάσα σε μπεζ χρώμα και διακοσμητικά κρόσια. Το ύφασμα είναι μέτριας σκίασης, κατασκευασμένο από 38% Βαμβάκι-35% Polyester-23% Jute-4% Βισκόζη. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε την με την υπόλοιπη διακόσμησή σας για να δώσετε στον χώρο σας το ύφος που επιθυμείτε.
| Υλικό | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 44 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 1.05 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μπεζ |
| Material | 35% Polyester 38% Βαμβάκι 22% Jute 4% Βισκόζη |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Λινό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

42×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα

Λινό

Λινό

Πολυεστέρας, συσκότισης, λινό

Μονόχρωμος
Σε απόθεμα
42×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μονόχρωμος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Λινό
Σε απόθεμα
135×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×28 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
140×27 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, συσκότισης
Σε απόθεμα
140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα

42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Πόρτας, βαμβάκι

Συσκότισης

Συσκότισης
Σε απόθεμα
14×26 εκ, πολυεστέρας, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, πολυεστέρας, μονόχρωμος
προς αποστολή σε 5 ημέρες
Πολυεστέρας, συσκότισης, λινό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
43×28 εκ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα


176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα