
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς L-C Absolu Naturel 1607235
Μονόχρωμος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Οι κουρτίνες αποτελούν σημαντικό στοιχείο στη διακόσμηση του σπιτιού μας πέρα από την χρηστικότητά τους. Επομένως πατήστε το κλικ και επιλέξτε το σχέδιο που ταιριάζει στο χώρο σας, ενώ παράλληλα θα κρατήσετε μακρυά τον ήλιο και τα αδιάκριτα βλέματα! Μονόχρωμο ύφασμα ιδανικό για να τοποθετηθεί ως κουρτίνα μέτριας σκίασης με τρουκς διαμέτρου 4cm.
| Μοτίβα | Μονόχρωμο |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.43 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μονόχρωμος
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

42×27 εκ
Σε απόθεμα
27×2 εκ, μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

44×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό



Λινό
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό


42×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα

Μονόχρωμος
Σε απόθεμα
45×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό

Λινό
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα


Λινό
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
100×200×5 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα