
Κουρτίνα (140x280) Με Τρουκς L-C Absolu Charcoal Grey 1607295
42×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×26 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Οι κουρτίνες αποτελούν σημαντικό στοιχείο στη διακόσμηση του σπιτιού μας πέρα από την χρηστικότητά τους. Επομένως πατήστε το κλικ και επιλέξτε το σχέδιο που ταιριάζει στο χώρο σας, ενώ παράλληλα θα κρατήσετε μακρυά τον ήλιο και τα αδιάκριτα βλέματα! Μονόχρωμο ύφασμα ιδανικό για να τοποθετηθεί ως κουρτίνα μέτριας σκίασης με τρουκς διαμέτρου 4cm.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 26 εκ |
| Μοτίβα | Μονόχρωμο |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.43 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα

42×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

Λινό
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, συσκότισης, λινό


42×27 εκ
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας, συσκότισης, λινό

Λινό
Σε απόθεμα
8×43 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Λινό

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό

8×43 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, συσκότισης, λινό


130×26 εκ, βαμβάκι, πολυεστέρας
Σε απόθεμα

42×27 εκ
Σε απόθεμα
32×43 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα


28×43 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα