
Κουρτίνα (140x280) Με Τρουκς L-C Absolu Khaki 1609119
42×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μέτριας σκίασης σε μαύρο χρώμα. Έχει ύφασμα microfiber, σύνθεσης 100% polyester. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 42 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Width | 42 cm |
|---|---|
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.37 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, λινό
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα


Λινό



44×27 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα

42×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
44×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Λινό

Μονόχρωμος
Σε απόθεμα


45×6 εκ
Σε απόθεμα
27×3 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα