
Κουρτίνα (140x260) Με Τρουκς L-C Absolu Green 1609843
44×27 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 140×27 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουρτίνα μέτριας σκίασης σε πετρόλ χρώμα. Έχει ύφασμα microfiber, σύνθεσης 100% polyester. Στο επάνω μέρος διαθέτει τρουκς κρεμάσματος με διάμετρο 4cm για εύκολη τοποθέτηση. Συνδυάστε το χρώμα και το ύφος της κουρτίνας με τον χώρο σας και ανανεώστε την διακόσμησή του.
| Πλάτος: | 140 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 27 εκ |
| Υλικό | Πολυεστέρας |
|---|---|
| Τύπος | Συσκότισης |
| Μοτίβα | Μονόχρωμο |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 42 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.37 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

44×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

Λινό

42×27 εκ
Σε απόθεμα
Λινό

Συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ, συσκότισης
Σε απόθεμα
Βαμβάκι

45×6 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι, λινό

Συσκότισης
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Λινό

27×3 εκ
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα

Λινό

140×27 εκ, πολυεστέρας, συσκότισης
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα

45×26 εκ, μονόχρωμος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×27 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα