
Πιάτο Πορσελάνης Οβάλ Βαθύ Vintage 27εκ. Ν. 1613 - By Bone - 6 ΤΜΧ
Βαθύ, οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο βαθύ από την εταιρεία Espiel μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από πορσελάνη. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Βαθύ |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Βαθύ, οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαθύ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 4

Μοντέρνο, πορσελάνη, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα




Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαθύ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
