
Πιάτο Φρούτου (Φ21) Espiel Vibes TLB102K6
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 7,19 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο από την εταιρεία Espiel σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Ιδανικό για καθημερινή χρήση. Συνδυάστε το με τα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο τραπέζι σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
18
Σε απόθεμα
18
Σε απόθεμα
18
Σε απόθεμα
18
Σε απόθεμα
18
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
18
Σε απόθεμα

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ, τετράγωνο, 4

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Οβάλ
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα






7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα