
Πιάτο Φαγητού Βαθύ (Φ23) Espiel Terra Cream TLK104K6
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Εξοπλίστε τη κουζίνα σας με τα κατάλληλα βαθιά πιάτα από την εταιρεία Espiel για να απολαμβάνετε την μακαρονάδα σας με άνεση. Πορσελάνινα πιάτα με ανεξίτηλο χρώμα, με μοντέρνο σχεδιασμό και άφοβο πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Βαθύ |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, μοντέρνο, 4

Σετ, μοντέρνο, ρηχό


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

4

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Οβάλ
Σε απόθεμα
18
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
