
Φρουτιέρα (Φ26x10.5) F-V Poly Beige 190240
Μοντέρνο, για φρούτα, στρογγύλα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φρουτιέρα κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε ροζ απόχρωση. Διαθέτει τρύπες για αερισμό και αποσπώμενη βάση για εύκολο καθάρισμα. Ένα χρήσιμο αξεσουάρ που θα δώσει παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην κουζίνα σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Για φρούτα |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 26 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.301 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, για φρούτα, στρογγύλα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για φρούτα, στρογγύλα
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό, σμάλτο

Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για φρούτα, κεραμικό
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, πορσελάνη, κεραμικό

Σκανδιναβικό, για φρούτα, για σαλάτα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό, σμάλτο

Στρογγύλα, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ, με δίσκο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για φρούτα, διακοσμητικό
Σε απόθεμα


Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα