
Φρουτιέρα (Φ26x10.5) F-V Poly Pink 190240B
Μοντέρνο, για φρούτα, στρογγύλα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φρουτιέρα κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε μπεζ απόχρωση. Διαθέτει τρύπες για αερισμό και αποσπώμενη βάση για εύκολο καθάρισμα. Ένα χρήσιμο αξεσουάρ που θα δώσει παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην κουζίνα σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Για φρούτα |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 26 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.301 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, για φρούτα, στρογγύλα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για φρούτα, στρογγύλα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Για φρούτα, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, σμάλτο

Κεραμικό, σμάλτο

Μοντέρνο, διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για φρούτα, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ, κεραμικό, σμάλτο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, πορσελάνη, κεραμικό

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Στρογγύλα, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, διακοσμητικό, ανατολίτικο

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα




15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα