
16,1 €
Μπολ (Φ15.8x4.8) Espiel Fusion White/Grey GMT302K4
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπασίνες σε σετ 3 τεμαχίων. Είναι κατασκευασμένες από πλαστικό υλικό σε πράσινο, βεραμάν και λευκό χρώμα. Το σετ περιέχει 3 μπολ διαφορετικών μεγεθών: 1.5lt, 2lt, 3lt. Ιδανικές για την ανάμειξη συστατικών κατά το μαγείρεμα ή την παρασκευή γλυκού, για οικιακή αλλά και επαγγελματική χρήση.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 23 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.29 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Βεραμάν |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα