
Φρουτιέρα (Φ26x10.5) F-V Poly Beige 190240
Μοντέρνο, για φρούτα, στρογγύλα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φρουτιέρα κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε πράσινη απόχρωση. Διαθέτει τρύπες για αερισμό και αποσπώμενη βάση για εύκολο καθάρισμα. Ένα χρήσιμο αξεσουάρ που θα δώσει παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην κουζίνα σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Είδος μπόλ | Για φρούτα |
| Σχήμα | Στρογγύλα |
| Ιδιότητες | Με δίσκο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 26 cm |
| Depth | 26 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.301 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, για φρούτα, στρογγύλα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για φρούτα, στρογγύλα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για φρούτα, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για φρούτα, διακοσμητικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό, σμάλτο

Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό, σμάλτο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Στρογγύλα, πλαστικό, διάμετρος
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, με δίσκο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Κεραμικό, σμάλτο


Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα