
Σαλατιέρα (Φ20x9) Nef-Nef Homeware Fantasy Aqua
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σαλατιέρα με μοντέρνα αισθητική σε λευκό -κοραλί χρώμα με πράσινη επιφάνεια εσωτερικά από την εταιρεία Nef-Nef. Είναι κατασκευασμένη από κεραμικό υλικό που προσφέρει ανθεκτικότητα στην καθημερινή χρήση. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Κόκκινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, διακοσμητικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, στρογγύλα, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, για σαλάτα, στρογγύλα
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό, στρογγύλα, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Σετ, διακοσμητικό, στρογγύλα
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, στρογγύλα, κεραμικό



Κεραμικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα