
Μπολ Πλαστικό (14x14) F-V Square Petrol 150009D
Πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μπολ σε πετρόλ απόχρωση και λευκό εσωτερικά, κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό με χωρητικότητα 1500ml. Μπορεί να χρησιμεύσει και ως σαλατιέρα. Είναι κατάλληλο για πλυντήριο πιάτων. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.13 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Πλαστικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Πλαστικό, για προετοιμασία, διάμετρος
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Διακοσμητικό, ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3




Σετ, κεραμικό, σμάλτο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
