
Σουπλά (Σετ 4τμχ) Pol Rugs & Mat Dark Natural
30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλά σουβέρ σετ 6 τεμαχίων σε θήκη φύλαξης. Είναι κατασκευασμένα από ξύλο bamboo σε μπεζ χρώμα με ανάγλυφο σχέδιο. Ιδανικά για την προστασία των επιφανειών από λεκέδες και υγρασία. Περιλαμβάνεται βάση για εύκολη οργάνωση και αποθήκευση. Ανθεκτικά και ελαφριά, αποτελούν μια φυσική και κομψή επιλογή για το τραπέζι της κουζίνας ή του σαλονιού.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα