
Σουπλά (30x45) Gofis Home Iara Jute 254
45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 49×33 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 2,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά με την μία όψης σε ανοιχτό γκρι χρώμα και την άλλη σε σκούρο γκρι χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από PVC που δεν απορροφά υγρασία ή λεκέδες και είναι ανθεκτικό στην χρήση. Έχει όψη δέρματος που το καθιστά κατάλληλο για καθημερινή χρήση αλλά και για επίσημες περιστάσεις. Ιδανικό για να προστατεύει το τραπέζι από την καθημερινή φθορά, προσφέροντας ταυτόχρονα κομψή εμφάνιση.
| Πλάτος: | 49 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 33 εκ |
| Σχήμα | Οβάλ |
|---|---|
| Υλικό | PVC |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 49 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 33 cm |
| Total weight | 0.17 kg |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα


45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα