
Σουπλά (Σετ 4τμχ) Pol Rugs & Mat Dark Natural
30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά σε εκρού χρώμα με γκρι κεντητές λεπτομέρειες περιμετρικά. Το ύφασμα έχει σύνθεση 100% polyester που το κάνει ανθεκτικό και μαλακό. Χρησιμοποιήστε το για να διατηρήσετε καθαρό το τραπέζι κατά την διάρκεια του φαγητού.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Μοτίβο | Μονόχρομα |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 45 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.08 kg |
| Material | Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα