
Σουπλά 2 Όψεων (33x49) S-D Kim Grey 212185A
49×33 εκ, οβάλ, PVC
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά κουζίνας διπλής όψης από την εταιρεία Palamaiki με μοντέρνο σχέδιο σε γκρι-λευκό χρώμα και μπορντώ λεπτομέρειες. Είναι κατασκευασμένα από 80% βαμβάκι και 20% polyester 110 κλωστών που τα καθιστά ανθεκτικά και μαλακά. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.61 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Λευκό |
| Material | Polyester - Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Palamaiki |

49×33 εκ, οβάλ, PVC
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, PVC
Σε απόθεμα
49×33 εκ, οβάλ, PVC
Σε απόθεμα
Σετ

45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, ύφασμα, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
9×7 εκ, σετ
Σε απόθεμα
38×22 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
9×7 εκ, σετ
Σε απόθεμα

9×7 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC, μονόχρομο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα