
3,99 €
Σουπλά (37x45) L-C Mock Black 1790654
37×45 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 32×44 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά σε πράσινο χρώμα, με εκρού λεπτομέρειες και έθνικ σχέδιο από την εταιρεία Nima. Διαθέτει διακοσμητικά κρόσια στο τελείωμα. Η σύνθεσή του είναι 100% βαμβάκι. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη από το ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στην κουζίνα σας.
| Πλάτος: | 32 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 44 εκ |
| Σχήμα | Ορθογώνιο |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Σετ | Ναί |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 45 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.03 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nima |

37×45 εκ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
49×33 εκ, οβάλ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα