
2,99 €
Σουπλά 2 Όψεων (33x49) S-D Kim Beige 212185C
49×33 εκ, οβάλ, PVC
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 85×29 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καρέ διακόσμησης σε πράσινο χρώμα, με εκρού λεπτομέρειες και έθνικ σχέδιο από την εταιρεία Nima. Διαθέτει διακοσμητικά κρόσια στο τελείωμα. Η σύνθεσή του είναι 100% βαμβάκι. Ιδανικό για να διακοσμήσει την τραπεζαρία σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη από το ίδιο σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στην κουζίνα σας.
| Πλάτος: | 85 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 29 εκ |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Σετ | Ναί |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 37 cm |
| Depth | 29 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Nima |

49×33 εκ, οβάλ, PVC
Σε απόθεμα

30×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
37×45 εκ
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα