Σας προτείνουμε
Παιδική Βιβλιοθήκη (60x30x75.5) A-S Bouli 214490
Διαστάσεις 81×35×10 εκ
Ιστορικό τιμών
- 14/5/2026 - 82,99 €
- 14/3/2026 - 82,99 €
Περιγραφή προϊόντος
Βιβλιοθήκη ιδανική για το βρεφικό και παιδικό δωμάτιο. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε μπεζ και λευκό χρώμα με στρογγυλεμένα ποδαράκια σε φυσική απόχρωση. Διαθέτει 4 ράφια με 2 συρταρωτά πορτάκια όπου μπορείτε να τοποθετήσετε κορνίζες, μικροαντικείμενα, παραμύθια, λούτρινα και ότι άλλο θέλετε να κρατήσετε οργανωμένο. Ξύλο με πιστοποίηση FSC. Συνδυάστε τη με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
Διαστάσεις
| Πλάτος: | 35 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Υψος: | 81 εκ |
Προδιαγραφές
| Παιδικά φωτιστικά νυχτός | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 35 cm, 35 cm, 35 cm, 35 cm |
| Depth | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Height | 81 cm, 81 cm, 81 cm, 81 cm |
| Total weight | 13.6 kg, 13.6 kg, 13.6 kg, 13.6 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |
Τα καλύτερα προϊόντα από Spitishop

Μπουφές (160x35x80) A-G Luxe 618BLY1177 Walnut/Black
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Ντουλάπι & Ράφι (56.5x13x58.5) Vasagle LHC003Y01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Καρέκλα Τραπεζαρίας (56x56x82) Spitishop Stefan Ecru/Wood
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Τραπέζι Εξωτερικού Χώρου (161x74x70) H-S Ayora 196877
Σε απόθεμα
Πάγκος/Τραπέζι Κουζίνας Με Βιβλιοθήκη (120x53.8x153.6) A-G 893RAN1807 White
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Τραπέζι Σαλονιού Με Ράφι (Φ80x45) Vasagle LCT243K41V1
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κομοδίνο Με Ενσωματωμένες Πρίζες & USB (40x35x59) Vasagle LET631W14V2
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (70x40x136) Vasagle RDT118W01
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διακοσμητική Φιγούρα Μαιμού (9x6x15.6) Espiel GOR108K4
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό Χώρου (26x5x21) Estheti 819-00787
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506B01V1
Σε απόθεμα
Μπουντουάρ Με Καθρέφτη (80x40x132) Vasagle RDT119WB01
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Παιδικό Κρεβάτι Montessori (90x190) A-S Bosco Natural 174154
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Κουβερτόριο Υπέρδιπλο (220x240) Μουσελίνα Greenwich Polo Club Essential 3468
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Κάδος Απορριμμάτων Μπάνιου (24.1x21.3x31.6) Estia 6lt Soft Close Taupe 02-20972
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Τοίχου - Δαπέδου (50x33x160) Songmics LFM030B01
Σε απόθεμα
Καθρέφτης Μπάνιου Με Led - Ντουλάπι & Ενσωματωμένες Πρίζες (80x16.5x60) Vasagle BBK134W01
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Καλάθι Απλύτων (42x22.5x70.5) Songmics LCB506W01V1
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα















