
Επιτοίχια βιβλιοθήκη - ραφιέρα Montessori Megapap χρώμα λευκό 60x15x120εκ.
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 13×78×21 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βιβλιοθήκη με 3 ράφια ιδανική για το βρεφικό και παιδικό δωμάτιο. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε γκρι χρώμα με ποδαράκια σε φυσική απόχρωση. Μπορείτε να τοποθετήσετε κορνίζες, μικροαντικείμενα, παραμύθια, λούτρινα και ότι άλλο θέλετε να κρατήσετε οργανωμένο. Σύμφωνο με το πρότυπο: NF D 60-300-1. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 78 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 21 εκ |
| Υψος: | 13 εκ |
| Παιδικά φωτιστικά νυχτός | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 78 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 10 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο



Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

65×35×10 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
13×78×21 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο

Πεύκο, ξύλο




Ξύλο

18×24×23 εκ, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
9×85×34 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
24×20 εκ, ελαστικά
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα