
Παιδικό Έπιπλο Αποθήκευσης - Βιβλιοθήκη (60x30x40) A-S 158481
32×60×25 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 42×43×21 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τροχήλατη στρογγυλή βιβλιοθήκη ιδανική να διατηρήσει οργανωμένο το βρεφικό και παιδικό δωμάτιο. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο MDF_E1 σε λευκό χρώμα με γκρι λεπτομέρειες. Διαθέτει ροδάκια στο κάτω μέρος για να μπορείτε εύκολα να την γυρίζετε στην μεριά που επιθυμείτε ή να την φέρετε κοντά στο παιδικό κρεβάτι για να διαλέξετε παραμύθι. Σύμφωνο με το πρότυπο NF D 60-300-1. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.
| Πλάτος: | 43 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 21 εκ |
| Υψος: | 42 εκ |
| Παιδικά φωτιστικά νυχτός | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 43 cm |
| Depth | 21 cm |
| Height | 42 cm |
| Total weight | 6.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

32×60×25 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
13×79×35 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο



Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο

43×62×5 εκ, ξύλο, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ξύλο

20×47×35 εκ, ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
22×86×35 εκ, ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα


Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
27×75×35 εκ, ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

9×85×34 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα